Pleny Huggies Ultra Comfort

Na trhu je v současné době v nabídce nepřeberné množství dětských plen, a pro leckterou maminku je těžké zvolit ty nejlepší pro své děťátko. Jednou z mnoha značek jsou také Huggies Ultra Comfort, které jsem vyzkoušela, ačkoli jsem vůči značce cítila určitou nedůvěru. Předešlé produkty totiž jen těžko konkurovaly ostatním známým značkám a měly spoustu nedostatků. Podívala jsem se tedy na to, jak Huggies ve své výrobě pokročili.

Materiál

Předně je třeba zmínit hlavní přednost, a tou je prodyšnost. Aby se miminku netvořily opruzeniny a další nepříjemnosti, je tento materiál u plenek zcela zásadní. Pokožka potřebuje dýchat a pleny, které tuto možnost nenabízejí, mohou vaše dítě opravdu potrápit. Huggies Ultra Comfort toto kritérium splňují na jedničku. Jsou navrženy tak, aby se netvořily nepříjemné opruzeniny, a nejsou ochuzeny o perfektní schopnost absorpce. Veškerou tekutinu zachytí a miminko je v suchu. Plenka je na dotek měkká, pružná a materiál se zdá jako velmi šetrný, nedráždící pokožku.

Tvar

Velkým nedostatkem, kterého se výrobci plen dopouštějí, je špatné navržení tvaru. Huggies mají však padnoucí formu, která dítě neomezuje v pohybu, a přesto zachytí tekutinu. Upravit velikost je možné pomocí elastického pásu s nálepkami, kterými utáhnete plenku tak, aby padla přesně na vaše dítě. Jde o velmi pružný materiál, který snese opravdu hodně. Plenka tak obepíná miminko v pase tak, aby neunikla ani kapička. Oproti různým konkurenčním značkám mají také větší délku, která zabraňuje častým nehodám a ušetří vám práci s přebalováním. Po rozbalení se může zdát, že jsou Huggies až příliš dlouhé, avšak buďte si jisti, že tento aspekt při delším používání oceníte, a to hlavně když bude miminko ležet. Tekutina bude zachycena po celé délce a nemůže se stát, že by protekla až na záda.

Celkové provedení

Informace o prodyšnosti, tvaru a manipulaci ve skutečnosti zcela odpovídají tomu, co Huggies o sém výrobku hlásá. Na dotek působí jako měkké, příjemné a padnou jako ulité. Třešničkou na dortu už je jen vnější obrázkový potisk.Ten bohužel konkurovat ostatním značkám nemůže, ale pokud preferujete raději praktičnost před barevným provedením, bude vám bohatě stačit potisk jednoho barevného zvířátka.

Jak už je patrné z názvu Ulta Comfort, jde hlavně o pohodlí. Především o ušetření vaší práce s přebalováním a miminko se nebude cítit nepříjemně. Tento produkt je možné téměř na sto procent vychválit. Jedinou nevýhodou může být vůně plenek. Nejsou skoro vůbec parfémované, což může být dobré pro vaše miminko, avšak při malé nehodě je cítit sebemenší zápach.

Plenky jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí, aby se jejich potomek cítil jako v bavlnce. Cenově se Huggies pohybují v rovině s ostatními předními značkami, a proto není od věci si tento komfort dopřát.

 Jaké jsou vaše zkušenosti s těmito plenami? Doporučila byste je ostatním maminkám? Nezapomeňte pleny ohodnotit.

Napsat komentář