Plenky DADA

Pro své děti chce každá máma to nejlepší. Už v době těhotenství se obracíme na zasloužilé matky z řad svých kamarádek a přátel, sondujeme informace na internetu i si jdeme vyzvednout dobře míněné rady starších žen v rodině a blízkém okolí.

Řeší se kočárek, postýlka, oblečení pro miminko i drogerie a plenky. Dnes se vrací obliba plen látkových. Ne každá žena, má však čas a žaludek denně máchat znečištěné kousky. Naštěstí je na trhu obrovské množství tzv. „jednorázovek“. Některé jsou hodně komerční, některé méně. Jednu značku vídáme v televizi neustále, další poznáte jen z doslechu.

Pampers, Huggies, Babydream, Tesco pleny tzv. „sovičky“, Albert „šmoulí“ pleny – to jsou asi nejpoužívanější značky. Jednu jsem však ještě nezmínila. Sama jsem se s ní seznámila až asi v roce své první dcerky. A to docela úplnou náhodou.

 Plenky DADA jsou vyráběny v u nás, v České republice, ale pro polský trh. Své místo si však dobyly i na našem trhu. Řekla bych, že je budou znát spíše maminky od polských hranic, tedy Slezsko a Severní Morava. Ale dnes mají i vlastní eshop, spousta maminek je prodává skrz sociální sítě, a tak není problém jejich užívání prakticky kdekoliv.

Plenky DADA

Plenky DADA jsou kvalitou srovnatelné s velkými komerčními značkami. Nikdy se mi nestalo, ani jsem neslyšela, že by protekly po dlouhé noci, způsobily opruzeniny nebo že by nesedly na zadečku.

Od samého začátku jsem se do nich zamilovala. Existují dvě verze – Comfort Fit a Extra Soft. Vyzkoušené mám obě. Mým dětem víc sedí Extra Soft, ale rozdíl je nepatrný. Víc jim sedí, o něco déle vydrží nálož a mám z nich tak nějak lepší pocit. I na dotek jsou krapet jiné. Plenky mají hezký design. Obrázek se mění s velikostí plen, ale není to nic křiklavého a kýčovitého. Navíc balení je velmi skladné. Za sebe mohu říct, že nevím o jediné nevýhodě.

Plenky DADA

Velikost plen je 1 – 6, konkrétně přebalíte jak malinké miminko vážící 2kg, tak i starší batole s váhou větší než 16kg.

Plenky rozhodně doporučuji. Nač kupovat drahé, když mohu mít tu stejnou kvalitu za třetinovou cenu. Ano, jeden balík seženete pod 200Kč. Na Eshopu je doprava nad 1000Kč zdarma. A jak vím z praxe, nikdy se nekupuje pouze jeden balík. Každá matka si dělá zásoby, kdyby náhodou bylo třeba. Jeden balík zpravidla vydrží méně než 14 dnů. Pokud však máte facebook, doporučuji sledovat bazary s dětským zbožím ve vašem okolí a nakoupit od nějaké maminky. Vyjde to prostě levněji. Já třeba nakupuji za 170Kč. Paní mi to doveze až domů. Já se o nic nestarám. Napíši a za dva dny mám doma. Když to moc hoří, tak ještě i ten den. Jo už se stalo, že železná zásoba došla. Takovou službu vám eshop nezaručí. A takové ceny nenajdete v běžných obchodech.

Plenky DADA vás, stejně jako mě, rozhodně nezklamou. Naopak věřím, že budete mile překvapeni.

 Jaké jsou vaše zkušenosti s těmito plenami? Doporučila byste je ostatním maminkám? Nezapomeňte pleny ohodnotit.

1 komentář u „Plenky DADA“

  1. DADA pleny používáme a jsou úžasné. Jsem s nimi velmi spokojená. Neprotecou, syn nemá Opruzeniny a perfektně padnou. Používám i vlhčené Ubrousky Dada a taky jsem spokojená.

    Odpovědět

Napsat komentář